Üst kattan sürekli su akıntısı 100 TL

100 TL Üst kattan sürekli su akıntısı 100 TL

ust-kattan-surekli-su-akintisi

100 TL Eğer üst kattan sürekli su sızıntısı gibi bir probleminiz varsa %90 temiz kullanım suyu borularında bir delinme veya çatlama meydana gelmiştir. Çünkü tecrübelerimiz neticesinde sürekli su sızıntısı borularda suyun sürekli bulunması ile meydana gelmektedir. Kısaca açıklamak gerekir ise pis su tesisatında oluşan bir kırılma veya sızıntıdan dolayı sürekli bir su akıntısı meydana gelmez. Üst katta bulunan lavabo, tuvalet, mutfak veya banyo pimaş hatlarının kullanılması ile sizin bulunduğunuz daireye ara ara su akıntısı olur. Bunun sebebi de belirttiğimiz gibi sadece kullanım olduğu zamanlarda bir kısım su patlak, delik borudan dışarıya yayılır.

Üst Kattan sızan su çözümü

Bu tür sorunlar sürekli karşılaştığımız bizim için basit fakat sorunu yaşayan aileler için büyük sorunlar meydana getirmekte iki tarafı da huzursuz etmeye yetecek kadar büyük bir problem olduğu yaşanan tartışmalar, şikayetlerle bilinmektedir.

ÇÖZÜM 1 : Akustik ses dinleme cihazı bulunan bir su tesisat ustası tarafından üst komşunuzda bulunan su kaçağının yerinin bulunması ve onarılması ile sorunun kesin çözümü,

ÇÖZÜM 2 : Boru içerisini görüntüleme kamerasına sahip bir su tesisat ustası tarafından pis su hattında ki boruların içerisini görüntüleyerek sorunun çözüm için gerekli işlemlere başlamasıdır.

Dilerseniz profesyonel hizmet veren firmamızdan daha detaylı bilgi edinebilir veya servis için randevu alabilirsiniz.