TIKALI ATIK SU BORUSU NE İLE VE NASIL AÇILMALI ? www.fulltesisat.com

 TIKALI ATIK SU BORUSU NE İLE VE NASIL AÇILMALI ?

                        www.fulltesisat.com

Tıkalı olan pimaş atık su boru hatları tıkanır ise eğer , bu tıkanıklığın uzman ve işin ehli olan tıkanıklık açma firmalarına yaptırılması daha hızlı ve daha basit olmakla beraber uygun fiyatlar ile yaptırmanız mümkün olacaktır. Aksi halde tıkanıklık açma işlerinde usta olmayan kişiler tarafından deneme yanılma yöntemi ile yapılacak ve buda hattınızın açılmama gibi durumlara gelebileceğini kullanılacak malzemelerin boruları kırması veya kimyasal boru açma asitleri boruların ek yerlerindeaşınma ve tahribata neden olarak su sızıntıları meydana çıkaracaktır. Boru ek yerlerinde su sızıntısı meydana gelmemesi için kimyasal boru tıkanıklığı açan maddeler kullanılmaması gereklilik arz eder. ümraniye esenevler mahallesi kiralık daire de ikamet eden müşterimiz m……… ç……… bizimle iletişime geçmeden önce bilinen tüm lavabo açma tekniklerini lavabo açma teli, tuvalet açıcı kimyasal asit, lavabo açıcı toz kimyasal kullandığını ama her hangi bir şekilde tıkanıklığın açılmadığını beyan etmiştir. Çünkü lavabo açıcı kimyasal maddeler sıvı olanlar tam olarak borunun tıkalı olduğu noktaya erişmesi gerekir. aksi halde mutfak giderleri ve tuvalet giderlerindeki yağ tabakası veya kireç tabakası kimyasal lavabo açıcı maddenin tıkalı olan bölgeye ulaşamadan etkisini kaybetmesinden dolayı açılmayacaktır. lavabo gideri açma telleri şu marketlerde satılan türden ince olduğundan dolayı geniş boru içerisinde hızlı dönerek gitmediği için içeride toplanmasına ve tıkanıklığa sebep olan malzemeyi çekmeye veya parçalamaya kuvveti yetmeyeceğinden tıkanıklığı açamayacaktır. lavabo açma teli sadece kısa mesafeler yani mutfak körüklü sifonu, yer süzgeci, balkon süzgeci, banyo küveti, duşakabin gibi sifon veya gırtlak hortum dediğimiz esnek hortumda oluşan ince ve kısa mesafelerde işlevi belki başarılı olabilir. ancak banyo yer süzgecinde zaman içerisinde saç telleri veya çamaşırlardaki tüylerden oluşan tıkanıklıklarda boru içerisinde klavuz lavabo açma telinin etrafına sarılması gibi durumlarda telin güç yetiremeyeceği ve zorlamadan dolayı ince telin boru içerisinde kırılarak kalmasına sebep olacaktır. Bu gibi durumlar da ise yapılacak tek şey boru hattının fayans kırılarak yapılmasından başka bir çare olmadığını ve daha külfetli bir hal alacağını belirtmek isteriz. tıkalı olan klozet gideri, banyo yer süzgeci, lavabo borusu tıkanıklığı, mutfak evye tıkanıklı gibi durumlarda öncelik olarak bu işleri yapan firmalardan www.fulltesisat.com randevu talep etmeniz sizlerin menfaatine olacaktır. gece ve gündüz  7 gün 24 saat hizmet veren firmamız gece nöbetçi ekipler ile de sizlere heran hizmet sunmaktadır. gece oluşan ve evinize su basması meydana geldiği an 30 dakika içerisinde sizlere ulaşacak ekipler sorununuzu çözeceklerdir.

Gece nöbetçi su tesisatçısı ve tıkanıklık açma çözümü

Gece nöbetçi su tesisat firması ve tıkanıklık açan firmamız gece evinizin yer süzgecinde veya banyo küveti gibi düşük kısımlarda siz su kullanmadığınız takdirde su basması yani pis su tesisatlarından su gelmesi durumlarında üst katların su kullanımından dolayı bina ana hat borusunun sizin dairenizden sonraki kısmında bir tıkanıklık meydana gelmiş demektir. Eğer binanın zemin katında ikamet ediyorsanız bina üst katlarının gidemeyen pis atık suları dairenize akacaktır. burada yapacağınız ilk iş üst kat komşularınıza haber vererek su kullanımını durdurmanız ve gece nöbetçi ekiplerle hizmet veren tıkanıklık açma firmalarına www.mutfakgideriacma.com veya www.gideracma.com gibi firmaların iletişim numaralarını arayarak servis çağırmanız olacaktır.

gider borusunasıl açılır, pis su tıkanıklığı açan firma, TIKANIKLIKAÇMA, gece su tesisatçısı, gece tıkanıklık açma firması, gece nöbetçi gider açma, gece kanalizasyon açan firma, hızlı tıkanıklık açma, nöbetçi su tesisatçı, pazar günü tıkanıklık açma

DEVAMINI OKU