Su sızıntıları, su kaçağı tespiti nasıl olur ve ne ile bulunur 100 TL

Su sızıntıları, su kaçağı tespiti nasıl olur ve ne ile bulunur? 100 TL

100 TL Su sızıntıları, su kaçağı tespiti nasıl olur ve ne ile bulunur? Su sızıntıları daire, işyeri gibi kullanım alanlarında duvarlarda, fayans ve parke altlarına yayılarak bir süre sonra belirgin bir biçimde gözle görülebilmektedir. Fakat su sızıntı tespiti gözle görülebilecek kadar basit bir mevzu değildir. Bu yüzden elektronik cihazlar kullanılarak bulunması gerekmektedir. Firmamız ses dinleme cihazı ile sıcak ve soğuk kullanım suyunda ki sızıntı noktasını bulmaktadır. Pis su kaçakları için de ayrıca görüntülü kamera sistemi kullanarak pimaş borularında ki (pis su boruları) kaçağı da tespit etmektedir. Pis su borularında ki kaçakların tespit edilme aşamasında pimaşta conta sıyırması, çökme veya çıkma gibi problemler tespit edilebilmektedir. Bunların yanı sıra tıkanmalardan kaynaklanan su kaçaklarıda aynı yöntem kullanılarak bulunmaktadır.

su-sizintilari-kacagi-nasil-olur-tepiti

Firmamızı arayan müşterilerimizin bazı şikayetleri şöyle sıralanmıştır:

Duvarlarda nem var, üst kattan su akıyor ne yapmalıyım, su kaçağı nasıl bulunur, su sızıyor nasıl ne ile bulunur, parkeler şişti gibi sorunları dile getirmektedirler. Sizinde aynı şekilde veya benzer bir problemden dolayı şikayetriniz varsa firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Avrupa yakası su sızıntısını bulan firmamız anadolu yakası ve gebze, izmit, yalova ve ilçelerine de servis hizmeti sunmaktadır. Bu tür sorunların çözümü için tesisatçıların cihazlarının olduğundan emin olmalısınız. Temiz su için akustik dinleme sistemi ve pis su kaçağı içinde kameralı sistem kullanmaktayız.