peteklerin suyu nasıl kontrol edilir peteklerin havası nasıl alınır

Peteklerin Suyu Nasıl Kontrol Edilir ? Havası Nasıl Alınır.?
Sorun sistemde ısıtıcı ısınma, ağır su ise kontrol edilmelidir. Isıtma,normal aralık sayesinde ısıtma sistemindeki su basıncı . Sistemdeki suyu azaltılır ise sorun ısınmış. Su ve düşük olduğunda , bu nedenle, daha fazla enerji ısıtma artan maliyetler ile yüksek tüketim artar tüketilmektedir. Su zaman zaman hücrelere kontrol edilmelidir . Peki , nasıl hücresel su yönetmek için ? Kazanda ısıtma sistemi suyu kontrol etmek için bir dizin var . Sistemde su durumunun bu göstergeler basıncını belirtir. Belirtilen basıncından daha düşük ise , su , su sisteme ilave edilmelidir. Kazana su eklenmesi, bir valf ile temin edilmektedir. Bu valf , açık ve sıcak su ısıtma sistemleri ile doludur. Vana kapandığında seviyesini önerilir.
petek temizliği

kombi temizleme
peteklerin-su-nasil-kontrol-edilir-havasi-alinir
petek su düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Kombi su belirli aralıklarla kontrol edilmelidir . Bu kontrol su kaçağı anlaşılmaz meydana yapılır . Bir uzman olmaya gerek yoktur su izlemek için hücre . Yapmanız gereken kazanı basınç göstergesini kontrol etmektir . Kazanverimi yeterince elde edilemezse vana de güncelleştirilmesi gerekmektedir . Nasıl petek ile birlikte su vanasını kontrol etmek için ? Vanasından bir kaçak olduğu takdirde ilk belirlemek . Böyle bir karardan sonra , kesinlikle profesyonel destek olmalıdır eğer vanalar , sızıntı durumunda . Bazen su besleme borusuna küçük bir delik , hücredeki su içinde meydana gelen bir azalma , bu nedenle aşırı ısınma sorunlara neden olur. Bu kaçakların varlığı konusunda uzman bir ekip desteklemelidir .

Dizine kazan bak

Sızıntı ya ,peteklerde suyun tükenmesi henüz olmuyor değil , zaman zaman kontrol edilmelidir. Bu işlem sırasında , hücre içindeki su olarak izlenir ? İlk gösterge kombiye bakmaktır . Bu değer,üreticinin önerileri değeri olmalıdır . Aksi halde ısınma sorun oluşur . Bu soru ile başa çıkmak için düzenli tarama suyunu kontrol edin , suyu katkı yapılmalıdır azalmıştır. Isınma sorunu gerekli düzenli kontroller ve petek takviye tamamen elimine edilir ile . Aynı zamanda, zaman radyatör çekirdek oluşumu , düzenli bakım ve kireç yatakları önlenebilir. Bu ısıtma için daha az enerji tüketimi ile ve dolayısıyla yeterli ısıtma azalır sağlar.