Peteklerin Bazıları Isnıyor Bazıları Isınmıyor

Peteklerin Bazıları Isnıyor Bazıları Isınmıyor

Peteklerin bazıları ısınıyor bazıları ısınmıyorsa bunların birkaç nedeni olabilir. Devir daim pomposı (sirkülasyon) arızalı olan kombilerde su dolaşımı peteklere doğru bir şeklide ulaşmadığından ve peteklerde tıkanıklık olmasından kaynaklı sorunlar son olarak petekler hava yapmış ise bazı petekler ısınıp bazıları ısınmaz.

peteklerin-bazilari-isiniyor-bazilari-isinmiyor

KOMBİ ÇALIŞMIYORSA?

Eğer kombi çalışmıyor ise ilk önce su basınç göstergesi (bar göstergesi) bakmalısınız. 1,5 bir buçuğun altında ise kombi çalışmaz. Kombinin altında bulunan küçük bir vana vardır. Bu vanayı açarak su eklemesi yapınız, 1,5 veya 1,6 seviyesine ulaştığında yeterlidir, fazla su basıncı kombinizde arızaya neden olabilir. Su eklediniz kısa sürede su tekrar eksiliyorsa o zaman kombi tesisatınızda su kaçağı vardır ve onarım gereklidir. Onarım türleri ikiye ayrılır. Kırarak onarım, kırmadan kimyasallı onarım. Seçeneklerinden birini seçerek onarımı için profesyonel bir firmadan hizmet alabilirsiniz. Firmamız bu tür onarımları yapmaktadır. Onarımlarımız 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır.

Bunların çözümü için bir kombi ustasını çağırabilir veya firmamızı arayarak da öğrenmek istediğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz.

Hiç bir petek ısınmıyor,

kalorifer peteği ısınmıyor,

Kalorifer petekleri ısınmıyor,

kaloriferin altı ısınmıyor,

kombi çalışıyor petekler ısınmıyor,

Kombi Çalışıyor Petekler Isınmıyor Su Tesisatçısı Cihazla,

kombiye uzak petekler ısınmıyor,

Petek ve Radyatörlerin Bazıları Isınmıyor,

hiç ısınmıyor peteklerin alt kısmı ısınmıyor,

peteklerin alt tarafları soğuk neden,

peteklerin bazılarının alt kısmı ısınmıyor,