Karadeniz Bölgesi Servisler fulltesisat.com

Karadeniz Bölgesi Servisler

www.fulltesisat.com

karadeniz-bolgesi-servisler

karadeniz bölgesi su kaçağı kanal açma işlemleri

   

Amasya
    Artvin  
    Bartın
    Bayburt
    Bolu
    Çorum
    Düzce
    Giresun
    Gümüşhane
    Karabük
    Kastamonu
    Ordu
    Rize
    Samsun
    Sinop
    Trabzon
    Tokat
    Zonguldak

Tıkalı Boru Açma Servisi

kanalizasyon açma..Son teknoloji 2012 model full donanımlı 15 servis araçıyla anadolu ve avrupa yakasına kesintisiz hizmet vermekteyiz,KIRMADAN DÖKMEDEN TIKALI PİMAŞ AÇMA HİZMETİ  araçlarımızla kırmadan açma hizmeti sunuyoruz. civarında aşırı yağmur sonucu ve diğer maddeler, bileşik kanalizasyon sisteminin tıkanmasına neden olur. . çevresinde kanalizasyon sistemleri çaplarına bağlı olarak uzman kişiler veya kameraları tıkanıkları hiç kırmadan dökmeden kanal içinde izlemesi yapılmalıdır.Bu anlamda biz kanalizasyon açma olarak optkik suya dayanıklı özel kanal görünteleme kameralarla tespiti ve kontrol yapmaktayız. Kanalizasyon borularının içerisine özel üretilmiş uzaktan kumandalı Tıkalı pis su gider açma işleriniz garantili yapılır..Kameralı sistem pis su gideri açma,temizleme,Tesisatınızda hiç bir yere zarar vermeme garantisi ile,özel makinalar ve son sistem kameralı cihazlarımızlaatık pis su giderleriniz deki tıkanıklıklar tespit edilir,ve mevcut tıkanıklıklar sorunsuz olarak kullanımıza açılır.lar göndererek inceleme ve tespitler yapıyoruz. Bunları, değerlendirmek amacıyla kayıt altına alıyoruz.Tıkalı Gider, duş teknesi, banyo küveti, lavabo ve mutfak evinizde ki tüm tıkanmaları anında giderebiliyoruz.

SU KAÇAĞI BULMA

Bir bölgede su kaçağını bulmak için neler yapılır? Su kaçağı nasıl bulunur? Bütün bu soruları en kısa şekilde cevaplayarak kafanızda ki soru işaretlerini gidermek ve çözümün nasıl olduğunu kavramanız için özetleyerek anlatmanın faydalı olduğunu düşünüyoruz.

1-    Ekiplerimiz geldikleri bölgeyi inceleyerek su sızıntısının nereden kaynaklandığını gözle kontrol ederek gerekli bölgeye su kaçağı tespit cihazını bağlarlar.

2-    Su kaçağı tespit cihazı genellikle banyo içerisinde bulunan klozet musluklarından birine bağlanarak sıcak ve soğuk su borularında su kaçağı olup olmadığını test ederler.

3-    Su kaçağı var ise sıra noktasal tespitini bulmak için akustik ses dinleme yöntemi ile patlak borunun mesafesini bularak noktasal tespitini yaparlar.

4-    Eğer su kaçağı soğuk ve sıcak su hattında bulunmuyor ise kameralı görüntüleme sistemi ile pis su gider hatları kontrol edilerek su kaçağının oluştuğu bölgeyi tespit ederler.

5-    Bulunan su kaçağı tespiti sonrasında onarım işlemi gerçekleştirilir.

BÜTÜN BU İŞLEMLER ORTALAMA 30 İLA 90 DAKİKA ARASINDA SÜRMEKTEDİR.

SU KAÇAĞI BULMA, su kaçağını bulmak, Su kaçağı nasıl bulunur, su sızıntısının,su kaçağı tespit cihazını, Su kaçağı tespit, su borularında su kaçağı,su sızdırması bulma servisi