Kalorifer Petek Su Kaçağı Bulma Kombi Sızıntı Tespiti

Kalorifer Petek Su Kaçağı Bulma Kombi Sızıntı Tespiti

Kalorifer peteklerinde su sızıntısı var ise kombiye sürekli su eklemenize sebep olur. Kombi de ki su basınç göstergesi düşüyor ve basınç düştükçe su eklemesi yapıyorsanız, profesyonel cihazlar kullanan su tesisat firmalarından yardım almanız gerekir. Firmamız tüm istanbul ve çevre illere hizmet vermektedir.

Kalorifer-Petek-Su-kacagi-bulma-kombi-sizinti-tespiti

Binanız ve daireniz Şantiyeye Dönmesin

Geleneksel yöntemlerle kalorifer tesisatı kaçak tespiti yapılırken evin şantiyeye dönmesini de önlemek gerekiyor. Eğer geleneksel yöntemlerle hizmet veren bir kuruluştan hizmet alınırsa duvarların kırılması kaçınılmaz oluyor. Bu da hem kalorifer tesisatındaki kaçağın bulunması, hem de kaçak bulunduktan sonra yapılacak tadilat için farklı ödeme anlamına geliyor. Bu da maliyeti yükseltiyor ve aslında maliyet de gereksiz yere yükseliyor. Oysa kırmadan kalorifer tesisatı kaçak tespiti yapıldığında böyle bir durumla karşı karşıya kalınmıyor. Ayrıca bina da şantiyeye dönüşmüyor. Özel olarak geliştirilen cihazlarla sunulan hizmette tüm sorunların merkezi tam olarak tespit ediliyor ve doğru müdahale yapılabiliyor. Uzman ekipler tespit işlemini bitirdikten sonra özel olarak geliştirilen kimyasalları kullanarak sızıntının onarımını gerçekleştiriyor.

Ümraniye kombi su kaçağı bulma, üsküdar kalorifer tesisatı kaçak tespiti, ümraniye kırmadan petek su kaçak bulucu cihazla, gebze kombi borularında ki kaçağı bulan firma

Ayrıca kombi su kaçağını kırmadan onarım için  bakınız..