Cihazla Su Kaçağı Bulma SADECE 100 TL 0216 594 83 94 – 0212 442 59 99

Cihazla Su Kaçağı Bulma SADECE 100 TL Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Bulma 100 TL 

Konutlarda, işyerlerinde, otellerde ve benzeri tüm mekanlarda meydana gelen su kaçakları, büyük sorunları da beraberinde getirir. Çünkü genellikle yakın çevredeki tesisatçı çağırılır ve o zaman da büyük tadilatlar gerekebilir. Çünkü su kaçağını bulmak klasik yöntemler kullanan tesisatçılar, sorunun kaynağını bulabilmek için fayansı, duvarı ve zemini kırmak zorundadır. Su kaçağının merkezi uzun uğraşlar sonucu bulunduğunda da ortaya şantiye görüntüsü çıkar. Özel olarak geliştirilmiş akustik dinleme cihazları, detektörlü ve kameralı cihazla su kaçağı bulma hizmetini güvenli bir şekilde yerine getiren uzman ekipler, fayansların, duvarların ya da parkelerin kırılmasını önlemektedir. Üstelik uzman ekipler, atık su gider borusu kaçakları, temiz su tesisat kaçakları, kombi tesisat kaçağı başta olmak üzere bütün kaçak sorunlarını ustalıkla tespit eder ve gerekli müdahaleyi gerçekleştirir. Kaçak nedenleri birden fazladır. Tesisatta kullanılan boruların kalitesiz olması, ek yerlerinin yeterli sıkıştırılmaması, bunların yanında uzman olmayan tesisatçılar, sistemde su kaçaklarının meydana gelmesindeki etkenlerin arasında gelir.

cihazla-su-kacagi-bulma-100-tl

Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti

Temiz su tesisatında meydana gelen kaçakların ana kaynağı genellikle hemen anlaşılamaz. Bu tür kaçaklar kendisini betondaki sızıntı ile gösterir. Sızıntının görüldüğü yer ise su kaçağının merkezi olmayabilir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda cihazla su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiren profesyonel ekiplerden destek alınmalıdır. Bu ekipler en son teknolojilerle tasarlanan makineler yardımı ile su kaçağını hemen tespit edebilmektedir. Tavanda ya da duvarda rutubet varsa binada su kaçağı olduğunun bir göstergesidir. Bu kaçağı bulmak için de teknolojiyi yakından takip eden firmalarla irtibata geçilmelidir. Bu firmalar uzman personelle hizmet verirken en son teknoloji ile tasarlanan cihazları kullanır.

 

Hiçbir Yeri Kırdırmadan Tespit Yaptırın

Cihazla su kaçağı bulma işleminde önemli olan kırıp dökme yapmamaktır. Kameralı, detektörlü cihazların yanında akustik dinleme cihazları ile de evin hiçbir yeri kırılmamaktadır. Bu sayede de işlemin fiyatı, geleneksel yöntemlerle su kaçağı bulma hizmetine göre çok daha uygun fiyata yapılmaktadır.