Boru Tıkandı Boru Tıkanıklığı Açma Makine Boru Nasıl Açılır

Boru Tıkandı Boru Tıkanıklığı Açma Makine Boru Nasıl Açılır

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

pis su gideri tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı

Binalarda meydana gelen tesisat arızalarının büyük bir çoğunluğu atık su gider borularının tıkanmasıdır. Özellikle pis su giderinde çeşitli nedenlerle tıkanıklıklar meydana gelebilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı gibi sorunlar ortaya çıktığında insanlar çareler aramaya başlar ve çoğunlukla bulduğu çare en yakın tesisatçıya başvurmaktır. Ancak bunun doğru bir çözüm olduğu söylenemez. Zira mahalle aralarında hizmet veren tesisatçılar, işlemlerini geleneksel yöntemlerle gerçekleştirmektedir. Bu yöntemlerin uygulanması sırasında da duvarlarda, zeminde ya da fayanslarda kırma işlemi uygulanır. Geleneksel yöntemlerde pis su gideri tıkanıklığı açma yöntemi ancak bu şekilde olmaktadır. Oysa günümüz teknolojisinde kırma sorunu tamamen ortadan kalkmıştır. Çünkü bu hizmetlerin yerine getirilmesi için modern cihazlar geliştirilmiştir.

boru-tikandi-boru-tikanikligi-gideri-makine-ile-boru-nasil-acilir-kirmadan

tuvalet mutfak lavabo banyo klozet boruları pissu AÇIK TIKANIKLIK
Benim banyoda hemen hemen her yerde Breaking özellikle su patlamaya neden olmuştu vurmak yanlış bir boru düzeltilmesine. Zaten bir onarım, bitiminden bir bütün kirli su evime çok çok verdi yaşayan yükselişi kötü gitti. Ne kadar temizlik işlemi Ben gün boyunca evimi terk bile, ama kokusu kek üzerine krema oldu. Morel bozucu durum tüm çok görmek edilir kötü koku ve tıkanmalar oluşur ki, benim banyoda sürekli vardır. Fakat yine de hizmete açıyoruz lavabo tıkanıklığı sorunlarını tıkanma tekrarlanan rağmen bu kadar zarar ve sinir bozucu bir süreç, bana yardım vardı emin olmak için daha mutlu olması için Adapazarı’ndan aldı. Eğer sıkıntıları yaşadım çünkü önce ben mahallede tesisatçı seçim görmek nasıl lavabo açma işleminden gerçek bir mola en az bir daha bu süreç preferred’m iyi bilmek karşılaşmazsınız sızıntının neden oldu.

Snake ile tuvalet tıkanmalarını açmak

Bir sıhhi tesisatçıda olmazsa olmazlardan biri de yılan tıkalı boru açıcı,temizleyici, kanal açıcı.

Dışarı çekmek için drenaj içine uzun esnek tel Spin.

Piston tahliye açılmaz, ya da piston ama tuvalet ile su zorla eğer hala iyi yıkayın olmaz ise, yılan (Foto 3) ulaşmak. Bir drenaj yılan takunya karşılaştığında kadar size boru beslenmesini bir tirbuşon gibi ucu ile uzun bir tel bobin olduğunu. Sonra ve içine veya takunya ile ucu vida onu kırar, böylece saat yönünde yılan açın. Ya da tel üzerine enkaz rüzgarlar o yüzden çekin.

Hatta en ucuz yılan (Foto 3) bir tuvalet temizler. Ama dolap burgu (Foto 4), ilk viraj almak kol boyu enkaz tutmak ve henüz hala kanca bobin dönmeye tasarlanmış özel bir türüdür “yabancı madde.” Bir lastik kol kazıma işaretlerinden emaye kase korur. En engel ilk S-bend ya da zemin flanş de yakalamak için bu yılanlar kısadır. (En yaygın yabancı madde oyuncak olduğunu Tesisatçılar raporu.)

Büyük bir operasyon Bütün bunlardan başarısız olursa

Takunya tüm çabaları direnir, büyük olasılıkla tuvalete kadar çekmek gerekir. Bu işi kapatın ve su kancasını, kısmen tuvalet sökmeye çünkü, birkaç saat sürebilir, ve montaj halkasından ona sökün edecektir. Şansı var, daha sonra sorun olarak alabilirsiniz. Montaj halka tuvalet temel yeniden mühürlemek için yeni bir balmumu halka ve yeni montaj cıvataları satın emin olun.

Ancak, diğer evinizde sızdığı takdirde bağlı veya su içlerinden gelirse, sorunun kolay ulaşmak güçtür, ana yağmur boruları içinde uzak kapalı gibi görünüyor. Bu takunya için bir tesisatçı çağırmanız gerekebilir. Tesisatçılar pahalı, ama büyük bir tıkanıklık var olsa bile, servis hızlı geri banyo koyabilirsiniz.

Usta dalgıç

Tuvalet Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

1. Kimyasallar kaçının. Güçlü kimyasallar sizin için dağınık işleri yapacaktır olduğunu düşünerek suckered olmayın. Bazen iş, ama yavaş konum. Ve işe yaramazsa zaman, ellerinizi aşındırıcı su dolu bir drenaj var. Eğer kimyasal çalıştı ve işe yaramadıysa, mümkün olduğunca tuvalete kadar su çalıştırmak ve takunya ile boşaltmak için gece boyunca bekletin. Daha sonra, dalma zaman, gözlerinizin suyu tutmak için koruyucu gözlük ve lastik eldiven giyin ve çıplak derisini.

2. Küçük çocuklar, bu yüzden oyuncaklar ve saç fırçaları tuvalete düşmez, özellikle de tuvalet kapağını aşağı tutun.

3. Tuvalet aşağı sertleşme bileşikler dökmeyin. Bu Alçıpan j gibi şeyler yer alıyor

Boru Tıkandı Boru Tıkanıklığı Açama Makıne Boru Nasıl Açılır

Atık Su Tıkanıklığı Açıcı,

Atık Su Tıkanıklığı Açma

Atıksu Giderleri

Avcılar İski Kanalizasyon Temizleme Telefon

Avm Kanal Tıkanıklıkları Açma Servisi

Avrupa Kanal Tıkanıklıgı Açma

Avrupa Tesisat Tıkanıklık

Avrupa Yakasının Kanal Suları

Bakir Boru Tikanikligi Nasil Acilir

Balkon Deliği Tıkandı

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Nasıl Açılır

Balkon Gideri Nasıl Açılır Kum Taş

Balkon Gideri Tıkalı

Balkon Gideri Tıkandı

Balkon Pimaşi Dirsek