Babalu Park Nerede Adresi

Babalu Park Nerede Adres

babalu-park-nerede

Ailece, çoluk çocuk demeden yaşlı ve gençler herkesin hep beraber gidebileceği bir yer babula park, İstanbul da gidilecek yerler den sadece bir tanesi.

Babula Park Nerede?

babalu-park-adres

Babula Park Toplu Taşıma ile Parka Ulaşım:

78 ZB Zeytinburnu, 89C Taksim, 98 Bakırköy, 146M Mecidiyeköy, 146B Eminönü

Ayrıca Şirinevler, Sefaköy ve Yenibosna’dan parka ulaşan minibüs hatları bulunmaktadır

1.350 m²’lik kapalı bir alanda kurulan Babalu Aktif Eğlence Parkı, Türkiye’de ilk defa çocuklara kendi enerjilerini sonuna kadar kullanarak oynayabilecekleri yeni bir oyun alanı sunuyor. Birbirinden farklı oyun ünitelerinin yer aldığı geniş oyun alanının yanı sıra Babalu Cafe’de çocuklar ve aileleri için lezzetli ve sağlıklı menüler hazırlanıyor. Almanya’da üretilen ve ithal edilen parktaki tüm oyun üniteleri, çocukların güvenli bir şekilde oynayabilmesi için tasarlandı. Park, 2-12 yaş arasındaki tüm çocukları hava koşulları nasıl olursa olsun oyuna, eğlenceye ve hareket etmeye davet ediyor!

ADRES:

Babalu Aktif Eğlence Parkı
Mimar Sinan Caddesi Arterium 2. Bölüm No: 13/A
Arterium Alışveriş Caddesi

babalo avm, babalu aktif eğlence parkı, babalu avm nerede. babalu bayrampaşa, babalu parkı. babalu çocuk eğlence mekanlari, babalu eğlence merkezi.  iletişim, tel, babalu eğlence merkezi videoları,babalu eğlence parkı,babalu istanbul,babalu nerede,babalu oyun merkezi,babalu oyun merkezi fiyatları,babalu oyun merkezi yanındaki siteler,babalu oyun parkı,babalu oyun parkı nerede,babalu oyun parkına nasıl gidilir,babalu oyun parki oyunu,babalu oyun yerleri,babalu park,babalu park nerede,babalu park üç boyutlu,babalu park video,babalu parka nasıl gidilir,babalu parkı nerede,babul parkı nerde,babula eglence parki,babula eğlence merkezi bisikletler,babula eğlence merkezi nerede,babula nerde,babula nerede,babula neresı,babula park istanbul,